CHCESZ ZGŁOŚIĆ ZDARZENIE? ZADZWOŃ NA 998

AKCJA POSZUKIWAWCZA ZAKOŃCZONA SUKCESEM

W poniedziałek, 7 kwietnia 2025 r. tuż po godz. 20.00 zostaliśmy zadysponowani do poszukiwań starszej kobiety, która oddaliła się z miejsca swojego zamieszkania. Mieszkanka Klaudyna była widziana po raz ostatni nieopodal wejścia do Parku Leśnego Bemowo.
 
Na miejsce oprócz Policji zadysponowano liczne zastępy z kilku OSP: OSP Stare Babice, OSP Borzęcin Duży, OSP Izabelin, OSP Laski oraz kadrę dowódczą z JRG PSP Błonie.
 
Po zakończonej odprawie przy siedzibie KPP Stare Babice ruszyliśmy do Klaudyna, gdzie zostaliśmy przydzieleni do zadań. Drony, quady, motocykle i potencjał osobowy – wszyscy przystąpili do akcji poszukiwawczej.
 
Miło nam zakomunikować, że po kilku chwilach strażacy z OSP IZABELIN poruszający się quadem odnaleźli kobietę całą i zdrową. Quad Polaris został przez jednostkę zakupiony w końcówce zeszłego roku i był to jego pierwszy wyjazd do działań ratowniczych. Warto jest inwestować w bezpieczeństwo.