CHCESZ ZGŁOŚIĆ ZDARZENIE? ZADZWOŃ NA 998

CHALLENGE DLA STRAŻAKA PSP Z WĘGROWA

OSP Stare Babice wraz ze swoją MDP odpowiedziała na Challenge #KożuchWygra. Dziękujemy OSP Sokółka za nominację naszej jednostki.
Piotr jest strażakiem z Komendy Powiatowej PSP w Węgrowie. Wielokrotnie ratował zdrowie i życie innych ludzi. Dziś sam potrzebuje pomocy. Piotr – mąż, ojciec 4 dzieci, 3 stycznia 2024 r. doznał rozległego udaru mózgu i aktualnie znajduje się w śpiączce.
Challenge polega na zrobieniu zdjęcia z ułożoną literą „K” – jak #KożuchWygra (możecie ją zrobić z czego tylko chcecie) oraz do wpłacenia dowolnej kwoty na pomoc dla rodziny Piotra.
Wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy 68 9236 0008 0000 1661 2000 0060 Parafia Św. Ojca Pio w Węgrowie, ul. bł. ks. Jerzego Popiełuszki 2, 07 – 100 Węgrów z dopiskiem “Piotr Kożuchowski – pomoc strażakowi”.
Oficjalnym organizatorem zbiórki są: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Węgrowie oraz Parafia Św. Ojca Pio w Węgrowie. Po wykonaniu challenge’u i dokonaniu wpłaty należy nominować minimum 3 instytucje, stowarzyszenia, jednostki OSP, PSP, Koła Gospodyń, które następnie mają 48 godzin na wykonanie challenge i dokonaniu zbiórki.
Nominowanych zachęcamy do aktywnego udziału w wyzwaniu. Pamiętajmy – pomaganie jest fajne i dobro wraca.
Nominujemy:
OSP Zaborów – OSP Zaborów
KP PSP Błonie – JRG Błonie