CHCESZ ZGŁOŚIĆ ZDARZENIE? ZADZWOŃ NA 998

DZIEŃ OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ I DZIEŃ SOŁECTWA STARE BABICE

W niedzielę, 9 czerwca 2024 r. odbył się Dzień Ochotniczej Straży Pożarnej i Dzień Sołectwa Stare Babice.
Impreza, która odbyła się na terenie OSP Stare Babice przy ul. Wieruchowskiej 5 została przygotowana przez Sołtys Lucynę Skrzeczkowską i Radę Sołecką oraz Prezesa OSP Gracjana Klimka, Zarząd OSP i Strażaków OSP i MDP Stare Babice.
Imprezę sfinansowano z Funduszu Sołeckiego babickiego sołectwa, a wszystkie profesjonalne: dmuchańce, animacje i zabawy dla dzieci, grill dla dorosłych i dziecięce przysmaki zapewniła firma Potris z Warszawy.
Nieodzownym elementem pikniku sołecko-strażackiego był chleb ze smalcem przygotowany przez Sołtys Lucynę Skrzeczkowską. Z ponad godzinnym koncertem wystąpiła też Orkiestra Podmiejska Stare Babice i Okolice. Muzyka, którą zagrali porwała do tańca co niektóre pary.
Na ul. Wieruchowską w słoneczne, niedzielne popołudnie przybyło wiele osób, w tym gminni radni oraz rodziny z dziećmi, które skorzystały z zapewnionych przez organizatorów atrakcji. Do zobaczenia za rok.