CHCESZ ZGŁOŚIĆ ZDARZENIE? ZADZWOŃ NA 998

LEKKO POWIAŁO, A NAM NAROBIŁO ROBOTY (NR 65/2024)

Pośród wielu działań ratowniczo-gaśniczych do których wyjeżdżaliśmy w ostatnim, majowym czasie należy zaliczyć kolizje drogowe pojazdów osobowych, ciężarowych, motocykli, a nawet autobusu komunikacji miejskiej, jak również pożary nieużytków, transformatora, czy maty grzewczej w budynku mieszkalnym.

Jednak w czwartek i w piątek (16 i 17 maja 2024 r.) trochę bardziej powiało, co spowodowało, że wyjeżdżaliśmy trzykrotnie.
 
Jedna z interwencji miała miejsce w miejscowości Zielonki-Wieś przy ul. Sienkiewicza (pomiędzy ul. Osiedlową, a ul. Białej Góry), druga w Latchorzewie przy ul. Warszawskiej, a trzecia w Starych Babicach przy ul. Dworkowej/Szembeka. W dwóch ostatnich przypadkach do działań ruszaliśmy dwoma zastępami (GBA 2,5/25 MAN TGM i SD-37 IVECO MAGIRUS).
fot. z ul. Szembeka/Dworkowej – Krzysztof Grzybowski