CHCESZ ZGŁOŚIĆ ZDARZENIE? ZADZWOŃ NA 998

NOWA DRABINA – PODPISANIE PROTOKOŁU ZDAWCZO-ODBIORCZEGO

W piątek, 14 czerwca 2024 r. od samego rana delegacja naszej OSP uczestniczyła w odbiorach końcowych naszej nowej drabiny. Sprawdzenia sprzętu i dodatkowego wyposażenia dokonano w siedzibie firmy FIRE-MAX w Warszawie.
 
O godz. 14.00 tj. jeszcze przed częścią oficjalną, Wójt Gminy Stare Babice Sławomir Sumka i Wiceprezes FIRE-MAX Piotr Pajor w naszej strażnicy przy ul. Wieruchowskiej 5 podpisali protokół zdawczo-odbiorczy nowej fabrycznie drabiny pożarniczej wykonanej na podwoziu Iveco Eurocargo ML 160 E32.
 
Wiceprezes firmy FIRE-MAX wręczył też pamiątkowe dyplomy: Wójtowi Gminy Sławomirowi Sumce, Sekretarzowi Gminy Michałowi Więckiewiczowi, Pani Magdalenie Wilczyńskiej z Referatu Funduszy Zewnętrznych, Prezesowi OSP Stare Babice Gracjanowi Klimkowi oraz Komendantowi Powiatowemu PSP st. bryg. Robertowi Nowakowskiemu.
 
W ramach podziękowania za współpracę, Prezes OSP Stare Babice Gracjan Klimek przekazał Wójtowi Gminy oraz Wiceprezesowi FIRE-MAX własnoręcznie wykonane tablice pamiątkowe.