CHCESZ ZGŁOŚIĆ ZDARZENIE? ZADZWOŃ NA 998

Podziękowanie dla Wójta i Zastępcy wójta

19 listopada 2018 przedstawiciele Zarządu OSP Babice odwiedzili kończących kadencję: Wójta Gminy Stare Babice Krzysztofa Turka i Zastępcę wójta Marcina Zająca. Podziękowaliśmy im za wieloletnią dobrą współpracę, kreowanie właściwej atmosfery, pomoc w doposażaniu jednostki w sprzęt, zakup dwóch nowoczesnych samochodów (Man i Scania), a w szczególności przychylność i wsparcie w czasie budowania nowej remizy przy ul. Wieruchowskiej 5. Prezes Gracjan Klimek wręczył obu wójtom pamiątkowe tabliczki. Obaj wójtowie są honorowymi członkami naszej jednostki, więc będziemy się jeszcze spotykać wielokrotnie, ale już oficjalnie w innej roli. Obu Panom życzymy dalszych sukcesów i zadowolenia z pracy na nowych stanowiskach.

/ŁS/

20181119_100651