CHCESZ ZGŁOŚIĆ ZDARZENIE? ZADZWOŃ NA 998

TRZY INTERWENCJE W NIEDZIELĘ (NR 27-29/2024)

Trzykrotnie wyjeżdżaliśmy w niedzielny dzień, tj. 10 marca 2024 r.
 
Ok. godz. 14.00 zostaliśmy zadysponowani do miejscowości Zielonki-Parcela, gdzie w podziemnym garażu jednego z bloków przy ul. Białej Góry doszło do wycieku gazu z zaparkowanego tam samochodu osobowego. Pojazd usunęliśmy z garażu, a pomieszczenie zostało przez nas przewentylowane.
 
Z Zielonek zostaliśmy przedysponowani do kolizji dwóch samochodów osobowych, do której doszło w Latchorzewie na ul. Warszawskiej. W zderzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał, a nasze działania ograniczyły się do zabezpieczenia miejsca zdarzenia, usunięcia pojazdu z pasa jezdni i kierowaniu ruchem (stąd zdjęcia). Na miejscu pracowali też strażacy z JRG Błonie.
 
Ostatnie zgłoszenie „weszło” poł godziny po powrocie z kolizji i dotyczyło zerwanego przewodu na ul. Kościuszki w miejscowości Blizne Jasińskiego. Na szczęście był to kabel teletechniczny, z którym uporaliśmy się w kilka minut. Do koszar powróciliśmy tuż przed godz. 16.00.