CHCESZ ZGŁOŚIĆ ZDARZENIE? ZADZWOŃ NA 998

Wizyta Babickich Strażaków w przedszkolu w Starych Babicach na zakończenie zbiórki 28.Finału WOŚP

W dniu 9 stycznia 2020 roku kilku Strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Starych Babicach udało się do przedszkola w Starych Babicach. W przedszkolu działał stacjonarny sztab, a dzieci ich rodzice i dziadkowie, mogli wrzucić datki na tegoroczny cel orkiestrowej zbiórki. Przy okazji celu charytatywnego, zrealizowaliśmy również cel edukacyjny. Podczas spotkania przedszkolaki mogły obejrzeć wóz strażacki oraz poznać jego wyposażenie. Nie obyło się bez przymierzania strażackich hełmów oraz oglądania kabiny wozu strażackiego. W trakcie spotkania dzieci miały także możliwość zadawania pytań na temat Straży Pożarnej i aspektów związanych z jej funkcjonowaniem.

Pełna relacja zdjęciowa z wizyty Strażaków w Przedszkolu w Starych Babicach znajduje się w poniższym linku:

https://www.facebook.com/przedszkole.starebabice/photos/pcb.2817356274992053/2817350511659296/?type=3&theater

wośp