CHCESZ ZGŁOŚIĆ ZDARZENIE? ZADZWOŃ NA 998

ZAKUPY Z DOTACJI OPERATORA GAZOCIĄGÓW PRZESYŁOWYCH GAZ-SYSTEM S.A.

Niezmiernie miło nam zakomunikować, że dzięki dotacji firmy: Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. (https://www.gaz-system.pl/pl) , na potrzeby naszej jednostki, w tym w szczególności na wyposażenie nowego IVECO SRT zakupione zostały: radiostacja przewoźna Motorola, poduszki pneumatyczne, zestaw do stabilizacji pojazdów oraz pachołki ostrzegawcze. Kwota dofinansowania wyniosła 18,5 tysiąca złotych.
 
Przypomnijmy, że aktualnie firma Gaz-System S.A. na terenie naszej gminy realizuje budowę Gazociągu Warszawskiego. Gazociąg, który będzie przebiegał przez Warszawę oraz kilka podwarszawskich gmin, w tym gminę Stare Babice, połączy Rembelszczyznę z Morami. Prace budowlane (28,5 km.) mają zakończyć się w drugim kwartale 2025 r.