CHCESZ ZGŁOŚIĆ ZDARZENIE? ZADZWOŃ NA 998

Zapraszamy na dzień otwarty

Kiedy? 11 czerwca.
O której? Od 12:00 do 16:00.
Gdzie? Wieruchowska 5, Stare Babice.

W tym dniu będzie można zwiedzić naszą nową remizę. Nasi strażacy w sposób ciekawy opowiedzą o naszej działalności oraz pokażą specjalistyczny sprzęt, którym dysponujemy. Wszystkiego będzie można dotknąć i wypróbować samodzielnie, zajrzeć do naszych samochodów, założyć hełm strażacki, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Będzie można także nauczyć się jak udzielić pierwszej pomocy.

Zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci, każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.

Chciałbyś/ chciałabyś wstąpić w nasze szeregi i nieść pomoc potrzebującym? Przyjdź i zobacz. To jest idealny moment, żeby spełnić marzenia z dzieciństwa o byciu strażakiem! 😉

SERDECZNIE WSZYSTKICH ZAPRASZAMY!!!

dzien otwarty osp