CHCESZ ZGŁOŚIĆ ZDARZENIE? ZADZWOŃ NA 998

AKCJA KRWIODAWSTWA PRZY NASZEJ OSP

Pragniemy poinformować, że w niedzielę 19 listopada 2023 r. wraz z MK HDK PCK FLORIAN organizowaliśmy akcję krwiodawstwa.
Wszystkie donacje zebrane w niedzielne przedpołudnie przeznaczyliśmy dla chorej Moniki Kacprowicz – pracownika Urzędu Gminy Izabelin. Nie dziwi więc fakt, że wielu dawców, którzy zjawili się w tym dniu na placu przy OSP, to koleżanki i koledzy Pani Moniki.
W dniu dzisiejszym krew oddały 33 osoby, co daje prawie 15 litrów. Niestety kilkoro chętnych, którzy przybyli na nasze wezwanie, nie przeszło lekarskiej weryfikacji (19 osób).
MK HDK PCK FLORIAN składa podziękowania wszystkim Krwiodawcom za odzew, Ekipie z Ambulansu za sprawny przebieg, strażakom OSP Stare Babice za współudział, wszystkim parafiom z terenu gminy Stare Babice i Izabelin oraz Urzędowi Gminy w Starych Babicach, Urzędowi Gminy w Izabelinie i Starostwu Powiatowemu za nagłośnienie naszych akcji.
Gorące podziękowania składają też „Pierogarni u Krokodyla” za przekazanie posiłków regeneracyjnych dla członków naszej ekipy z RCKiK Warszawa. Jak zawsze wasze pierogi były wyśmienite.