CHCESZ ZGŁOŚIĆ ZDARZENIE? ZADZWOŃ NA 998

AKCJA RATOWNICZA I PIKNIK W ZIELONKACH-PARCELA

W niedzielę, 18 czerwca 2023 r. na zaproszenie Sołtysa miejscowości Zielonki-Wieś Daniela Belowskiego braliśmy udział w pikniku, który odbył się na Polanie Dwóch Stawów w tejże miejscowości. Dziękujemy za zaproszenie. Pewnie zostalibyśmy do końca imprezy, ale w tym samym czasie działo się u nas przy i w remizie, o czym pisaliśmy Państwu już wcześniej.

Za to w poniedziałek, 19 czerwca 2023 r. o godz. 21.35 zostaliśmy zadysponowani do zabezpieczenia lądowania śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Przypomnijmy, że nocne lądowisko urządzone jest na boiskach sportowych – od strony ul. Zachodniej. Służby wezwano w związku z podejrzeniem bardzo złego samopoczucia u jednego z naszych mieszkańców. Na szczęście alarm tym razem okazał się nieadekwatny do zgłoszenia.