CHCESZ ZGŁOŚIĆ ZDARZENIE? ZADZWOŃ NA 998

DWA WYJAZDY W NIEDZIELNE POPOŁUDNIE (NR 71 i NR 72)

Niedzielny dzień, tj. 14 maja 2023 r. przyniósł nam dwa wyjazdy. W obydwu przypadkach wyjeżdżaliśmy: GBA 2,5/25 Man TGM i SD-37 Iveco Magirus.
W pierwszym przypadku alarm dotyczył usunięcia uszkodzonego przez wiatr poszycia z konstrukcji hali namiotowej. To zdarzenie miało miejsce na terenie jednej z firm w miejscowości Jawczyce (gm. Ożarów Maz.). Na miejscu obecny był również patrol Straży Miejskiej.
Następnie udaliśmy się do Babic Nowych, gdzie na jednej z posesji przy ul. Ogrodniczej wiatr poderwał obróbkę dekarską na części dachu budynku mieszkalnego. Naderwana blacha niebezpiecznie zwisała nad dojściem do budynku. Kiedy zagrożenie przy wykorzystaniu drabiny mechanicznej zostało usunięte, powróciliśmy do koszar.
Do zakończenia niedzieli pozostały jeszcze dwie godziny – my ze swej strony życzymy wszystkim spokojnej nocy.