CHCESZ ZGŁOŚIĆ ZDARZENIE? ZADZWOŃ NA 998

TOYOTA HILUX (SLRR) STANĘŁA W GARAŻU PRZY WIERUCHOWSKIEJ

Jak niedawno informowaliśmy, w poniedziałkowy poranek, 9 października 2023 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie odbyła się Uroczysta Zbiórka, podczas której między innymi naszej OSP przekazano samochód SLRR – Toyotę Hilux.

W dniu dzisiejszym, tj. 21 października 2023 r. po sfinalizowaniu wszelkich formalności, w tym również związanych z ubezpieczeniem pojazdu, kluczyki do samochodu w obecności Komendanta Powiatowego PSP w Powiecie Warszawskim Zachodnim z siedzibą w Błoniu st. bryg. Roberta Nowakowskiego oraz Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Powiecie Warszawskim Zachodnim dh Andrzeja Wasilewskiego odebrał Prezes OSP Stare Babice dh Gracjan Klimek w asyście Wiceprezesa OSP dh Michała Starnowskiego.

 Przybycie nowego wozu do jednostki zostało uhonorowane odpowiednio. Zawyła syrena alarmowa, a druhny i druhowie, w tym również członkowie naszej MDP, która w soboty ma swoje zbiórki szkoleniowe utworzyli szpaler. Nie zabrakło też szampana, którym skropiono nasz nowy nabytek. Toyota Hilux, która od 2008 r. służyła w JRG PSP Błonie zastąpi naszego wysłużonego Volkswagena Transportera z 1994 r.

 JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY PRZYCZYNILI SIĘ DO PRZEKAZANIA WW. SAMOCHODU POŻARNICZEGO !!!!!!