CHCESZ ZGŁOŚIĆ ZDARZENIE? ZADZWOŃ NA 998

USZKODZONY SŁUP (NR 171) I INSPEKCJA GOTOWOŚCI OPERACYJNEJ

We wtorek, 14 listopada 2023 r. o godz. 8.30 otrzymaliśmy zgłoszenie o przewróconym słupie na ul. Południowej w miejscowości Zielonki-Parcela. Na miejsce udaliśmy się naszym GBA 2,5/25 MAN TGM – stąd zdjęcia. Po dojechaniu na miejsce ustalono, że z niewyjaśnionych przyczyn uszkodzeniu uległ słup telekomunikacyjny. Po zlikwidowaniu zagrożenia wróciliśmy do koszar. Na miejscu obecny był również patrol Policji i Straży Gminnej Gminy Stare Babice.
W dniu dzisiejszym, tj. 15 listopada br. przez południem ponownie zawyła syrena alarmowa w naszej OSP. Alarm ten nie dotyczył jednak wyjazdu do zdarzenia. Tym razem zaalarmowanie OSP związane było z przeprowadzeniem w naszej jednostce inspekcji gotowości operacyjnej. Zespół inspekcyjny z KP PSP Błonie ocenił naszą działalność jak najbardziej pozytywnie.