CHCESZ ZGŁOŚIĆ ZDARZENIE? ZADZWOŃ NA 998

WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE ZA 2023 R.

W sobotę, 9 marca 2024 r. w naszej OSP odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze, podczas którego podsumowaliśmy 2023 r. Po wysłuchaniu trzech sprawozdań i wniosku Komisji Rewizyjnej, Zarząd OSP otrzymał absolutorium za rok sprawozdawczy. Wręczono również nagrody trzem druhom z największą liczbą wyjazdów oraz wyróżniającym się członkom MDP.
 
Licznie przybyli też zaproszeni goście szczebla powiatowego: Starosta Warszawski Zachodni Jan Żychliński i Naczelnik Wydziału Operacyjno-Szkoleniowego KP PSP Błonie st. kpt. Tomasz Słowik oraz gminnego: Przewodniczący Rady Gminy Stare Babice Krzysztof Szuba, Wójt Gminy Stare Babice Sławomir Sumka, Komendant Gminny Ochrony Przeciwpożarowej Paweł Janiszewski oraz radni, sołtysi, członkowie honorowi i wspierający i członkowie MDP. Nie zabrakło też księży współpracujących z naszą jednostką (ks. Jana Szubki i ks. Grzegorza Kozickiego) oraz delegacji z OSP w Borzęcinie Dużym, w Izabelinie i w Laskach. Zebraniu przewodniczył dh Michał Starnowski.
 
Serdecznie dziękujemy Gościom za tak liczne przybycie. Dziękujemy za obecność, dobre słowo, a także za wsparcie merytoryczne i finansowe naszej jednostki. Dziękujemy również naszym druhom za obecność, zaangażowanie w rozwój naszej społeczności oraz za wspieranie swoimi działaniami Zarządu OSP Stare Babice.