CHCESZ ZGŁOŚIĆ ZDARZENIE? ZADZWOŃ NA 998

Wypadek ul. Warszawska Stare Babice

W dniu 24.07.2016 zostaliśmy zadysponowani do wypadku w miejscowości Stare Babice na ul. Warszawskiej.

Samochodem Volvo XC 50 podróżowała rodzina z Koczarg Starych, pojazd jechał ulicą Warszawską od strony Borzęcina Dużego. Kierowca Volvo zatrzymał się przy osi jezdni, by wjechać na teren posesji, gdzie znajduje się hotel i restauracja. Tymczasem od strony Warszawy nadjechał motocyklista. Co było przyczyną, że 30-letni mieszkaniec Wojcieszyna „położył motor” tuż przed stojącym samochodem ustali Policja. Ostatecznie motocyklista z impetem uderzył w przednie lewe koło samochodu Volvo, a sam jednoślad „ślizgnął się” na odległość około 100 metrów.

Pierwsi na miejscu zdarzenia byli Strażacy ze Starych Babic. Ratownicy OSP udzielali  poszkodowanemu, ale przytomnemu mężczyźnie  kwalifikowanej pierwszej pomocy aż do czasu przyjazdu warszawskiej karetki pogotowia. Ostatecznie mężczyzna z urazami wewnętrznymi został odwieziony do szpitala.

Ostateczny przebieg zdarzenia ustali Policja. Droga przez ponad półtorej godziny była zablokowana.

GBA MAN

GCBA SCANIA

Michał Starnowski

0ceec-DSC_0049 30896-DSC_0041 aa93e-DSC_0044