CHCESZ ZGŁOŚIĆ ZDARZENIE? ZADZWOŃ NA 998

Zakończyliśmy Strażackie Pogotowie św. Mikołaja 2022

Nasza doroczna akcja charytatywna Strażackie Pogotowie św. Mikołaja zakończyła się powodzeniem. Najlepszym podsumowaniem były uśmiechy i radość dzieci, które dostały worki prezentów. W tym roku paczkami obdarowaliśmy 52 dzieci. Jak zwykle, w akcję zaangażowało się wiele osób. Darczyńcy przynosili prezenty do naszej remizy, była to wielokrotnie okazja żeby chwilę porozmawiać, pokazać naszą straż. Często przychodziły dzieci, rówieśnicy tych, których obejmujemy naszą pomocą. To wzruszające, że możemy liczyć na chęć dzielenia się już wśród naszych najmłodszych. Dziękujemy Pani Magdzie Nowak i firmie Hexe, która opracowała plakaty i ulotki, a za ich druk dziękujemy drukarni DrukarniaFortuny.pl z Ożarowa Mazowieckiego. Serdecznie dziękujemy nauczycielom, rodzicom i dzieciom ze szkoły Podstawowej w Starych Babicach i Pani Dyrektor Dorocie Smolińskiej za okazaną pomoc. Dziękujemy Pani Dominice Olszewskiej za koordynację zbiórki w Szkole Podstawowej w Zielonkach oraz wszystkim klasom za wielkie serce. Serdeczne podziękowania kierujemy do tych, którzy indywidualnie przychodzili do naszej remizy ze swoimi prezentami.

Oczywiście trzeba wspomnieć o ogromnym zaangażowaniu strażaków z naszej jednostki. Grupa wolontariuszy szykowała, pakowała a potem rozwoziła dary. Wszyscy włożyli wiele serca i poświecili swój czas, żeby sprawi radość potrzebującym.

Pamiętacie za rok znowu przypomnimy o naszej akcji, zbierzemy prezenty i nasz Strażacki św. Mikołaj rozwiezie tam, gdzie będą one najbardziej potrzebne.